فریبکاری قطر ایران یک بار همچنان ادامه دارد

20 سال از زمان رژیم قطر برای توطئه علیه اعراب گذراند … در آنکارا و تهران دراز کشید … و گروه های تروریستی را تأمین مالی کرد … و آتش و فرقه گرایی و افراطیون را با پول و اسلحه به عنوان مقدمه ورود دشمنان به آتش کشید.

پول قطر نقش عمده ای در صادرات بحران به کشورهای عربی دارد ، جایی که رژیم به سرپرستی تمیم بن حمد ، شاهزاده تروریسم ، در حال ادامه طرح بدخواهی با هدف تخریب و خرابکاری منطقه عرب است.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، قطر اولین کسی بود که سلیمانی را به قتل رساند و جاسوسی از دولت ایران برای فریاد ایالات متحده کرد ، اما حقوق 11000 سرباز آمریکایی را در پایگاه بسیاری از افراد می پردازد و آنها همان هستند که سربازان ایرانی را کشتند.

در این گزارش آمده است که سیستم قطر 550 میلیارد ریال قطر طی دو دهه برای حمایت از پروژه های ایالات متحده با پول ، اسلحه و جنگنده های خارجی از همه طرف هزینه کرده و آنها را به منظور تقسیم منطقه و تکه تکه کردن آن پناه داده است تا بتواند به جای خرج کردن این پول عظیم در پروژه های داخل این کشورها نقش بیشتری برای امارات ایجاد کند. منابع و در کنار مردمان عرب بایستید.

قطر از جلسات و توافق های نظامی بین آنها و ایران استفاده کرد تا اطلاعاتی را در اختیار آمریکایی ها قرار دهد

در همین زمینه ، شیخ فهد بن عبدالله آل ثانی ، پسر عموی تمیم بن حمد و یکی از اعضای خاندان حاکم قطر ، اظهار داشت که رژیم قطر به عراق خیانت کرده است و یکی از کشورهایی است که به حمله آمریکا به عراق کمک کرد ، و خاطرنشان کرد: سازمان الحامدین به کشورهای عربی خیانت کرده است.

Read Previous

ایران فقط عصایش را بلند کرده ترامپ جا زده

Read Next

بار دیگر زلزله در ایران

Leave a Reply

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *