قطر به ایران خیانت می کند و مخفیانه حرکت می کند

شب دیروز ، تمیم با ترامپ تماس تلفنی برقرار كرد و ساعاتی پس از آن ، ایران به پایگاه عین الاسد در عراق حمله كرد و بدون آنكه هیچ زخمی به نیروهای آمریكا وارد شود.

و همانطور که یک وب سایت فوری اظهار داشت: تمیم دیروز با ترامپ تماس تلفنی برقرار کرد و ایران را از قصد خود برای حمله به پایگاه عین الاسد در عراق مطلع کرد ، بنابراین واشنگتن دستور تخلیه این پایگاه را قبل از اعتصاب صادر کرد.

و همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم روزنامه انگلیس دیلی میل گزارش داد که این دو موشک که وسیله نقلیه سلیمانی را هدف قرار داده و معاون رهبری شبه نظامی این جمعیت ، ابو مهدی المهندیس ، از هواپیماهای بدون سرنشین MQ9 Hunter KILLER که از مقر فرماندهی مرکزی ایالات متحده در پایگاه العديد قطر پرتاب شده است ، پرتاب شده اند.

گفت‌وگوی ترامپ با امیر قطر!!!

درپی عملیات تلافی جویانه ایران، ترامپ با امیر قطر تلفنی گفت‌وگو کرد.

در پی عملیات تلافی‌جویانه ایران علیه پایگاه های آمریکایی در عراق، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با تمیم بن حمد، امیر قطر تلفنی گفت‌وگو کرد.

دو طرف در این گفت‌وگو در رابطه با آخرین تحولات ایران و عراق بحث و تبادل نظر کردند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که بامداد امروز(چهارشنبه)  رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه در عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی با رمز «یا زهرا (س)» با شلیک ده‌ها فروند موشک زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را در هم کوبیدند.

Read Previous

دلیل سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین در ایران

Read Next

ارجاع به پرونده “سها مرتضائی” ، فعال دانشجویی ، به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران

Leave a Reply

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *