پیامی از حميد کاشانی زندانی سیاسی

زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین حمید کاشانی با نوشتن نامه ای یاد و خاطره جانباختگان اعتراض آبان۹۸ را گرامی‌داشته و بر ادامه راهشان تاکید ورزید.

متن کامل نامه این زندانی سیاسی به شرح زیر می‌باشد:

شما که تابانده اید در یأس آسمانها
امید ستارگان را
خورشید زنده است.
در این شب سیاه آهنگ پر صلابت تپش قلب خورشید را من
روشن تر
پرخشم تر
پر ضربه تر شنیده ام از پیش…
از پشت شیشه ها به خیابان نظر کنید!


مبارزه ما با پدیده سیاه دیکتاتوری رژیم آخوندی زمانبر است. پس باید مراقب باشیم اراده مان سست نشود. رژیمی که اعتراضات ما را شورش، اختلال و اغتشاش می خواند باید حرفش را پس بگیرد. معترضان بازداشت شده را آزاد کند. خامنه ای جنایت کار از قدرت کناره گیری نماید و عاملان سرکوب، سپاه و بسیج محاکمه و به شدت مجازات شوند.


آرزوی من وانهادن این زندگی محقر به پای خواسته ام است. تاجایی که مرگ را به جان می پذیرم خواسته های میلیون ها نفر ایرانی ستمدیده و داغدار را و من آن روز را انتظار می کشم حتی روزی که دیگر نباشم. یاد و خاطره جان باختگان را تا همیشه زنده نگه می داریم و قطعا که انتقام خون آنان را می گیریم و در روز آزادی جایشان سبز خواهد بود.

حمید کاشانی، زندان اوین، آذر ماه ۱۳۹۸

شایان ذکر است که پیش از این حمید کاشانی به همراه زندانیان سیاسی سهیل عربی و ناصر فهیمی پیام تسلیتی به هموطنان درباره جانباختگان راه آزادی در اعتراض آبان۹۸ داده بودند و سرکوب ظالمانه مردم بی‌گناه ایران را محکوم کرده و نوشتند:

«دستانمان بسته است از پشت اما؛ مشت مشت مشت»
ما برای آزادی، عدالت، برابری، رفاه، امنیت و براندازی رژیم دیکتاتور آخوندی تا آخرین نفس ایستاده ایم و می‌جنگیم.
ما نه بانک نه فروشگاه و نه اموال، بلکه لانه‌های فساد و مزدوران رژیم آخوندی، بیت ولی‌فقیه‌شان و صداوسیمای پوشالی‌شان را به آتش می‌کشانیم.

Read Previous

ایران مسئولیت حمله به سفارت آمریکا در بغداد است

Read Next

سپیده فرهان دستگیر و به زندان اوین منتقل شد

Leave a Reply

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *