وضعيت زندان و زندانيان امروز

سعید شفیعیان، رییس اداره حفاظت محیط زیست خلیل آباد در خراسان رضوی، خبر داد از اينكه صیاد پرندگان به ۲۷۵ ساعت پاشیدن دان برای پرندگان وحشی بدل از ۹۱ روز حبس تعزیری محكوم شد.

کاووس محمدی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، خبر داد از اينكه عامل انتشار فراخوان تجمع اعتراض آمیز در کوار كه طی روزهای اخیر در پی کشته شدن راننده یک پراید وانت حامل کالای قاچاق در شبکه‌های اجتماعی به منظور اعتراض به این حادثه منتشر شده بود، بازداشت شد.

دو متهم در زندان اصفهان از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر به اعدام محکوم شدند. همچنین یک زندانی متهم به آزار و اذیت زنان نیز در تهران به اعدام و شلاق محکوم شد.

يک زندانی که پیشتر به اتهام قتل به اعدام محکوم شده بود در زندان اردبیل اعدام شد. همچنین حکم اعدام یک زندانی دیگر به نام کرم صدقی که به اتهام قتل محکوم شده بود، در زندان بروجرد به اجرا در آمد.

علی نجاتی، از اعضای سندیکای کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه به دادگاه انقلاب تهران احضار شد.

درباره وضعیت اسفبار زندان رجایی شهر کرج گفته مي شود كه مدتی است که پارازیت زیاد است و همه زندانیان بشدت سردرد و سرگیجه گرفته اند بطوری که به همه حالت تهوع دست میدهد. چشمها همه قرمز و سوزش دارد در چشم انداز پیش رو، همه زندانیان براثر این پارازیت مستمر، به سرطان مبتلا خواهند شد.

مسئولین زندان آنچنان بی رحم هستند که برای حالت تهوع و سردرد و حتی سرماخوردگی و سوزش چشم و….زندانی را به بهداری نمی‌برند.

Read Previous

معوقات مزدي كارگران كارخانه كمباين سازي تبريز

Read Next

دو شهروند ايراني به اتهام جاسوسي در آمريكا بازداشت شدند

Leave a Reply

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *